Dva fotbalisté Hobart získávají týdenní ocenění

Automatický konceptFoto přes: Hobart Athletics

Hobart College získala dvě ze čtyř týdenních fotbalových cen Liberty League. Free safety Blake Hansen byl jmenován umělcem týdne ve speciálních týmech a obránce Bryan Aguilar byl uznán jako defenzivní hráč týdne.

Hobart v sobotu vyhrál ECAC Asa S. Bushnell Bowl na Westminster College 21-3 a zakončil sezónu s bilancí 9-2. Statemeni omezili Titans na jediný gól z pole v první čtvrtině, což byl jejich nejnižší skórovací výkon v sezóně. Bylo to také poprvé v tomto roce, kdy Westminster nehodil alespoň jeden touchdown pass.

detox na test na drogy z plevele

Hansen byl jmenován MVP hry, zaznamenal 14 zápasů, včetně osmi sólových. Také pokazil přihrávku a zablokoval punt, který se vzpamatoval a vrátil se na touchdown. Když Hobart vedl v první čtvrtině 7-0, Hansen zablokoval punt hluboko na území Westminsteru, obnovil ho na 11 a vběhl do koncové zóny nedotčený pro svůj první vysokoškolský TD.

nejlepší kratom na bolest 2021

Hansen odehrál všech 11 zápasů této sezóny, zaznamenal 45 zákroků, tři přerušení přihrávky a zákrok. Objevil se ve 22 zápasech kariéry, zaznamenal 60 zápasů a šest rozchodů.

Aguilar měl v sobotu devět zápasů. Ve třetí čtvrtině s Titány v červené zóně si vynutil šmrnc, který se Státníci vzpamatovali. Byl to jeden ze čtyř obratů, které obrana Hobartu ve hře vymyslela.

V 10 zápasech této sezóny Aguilar vyprodukoval 85 týmových zápasů, včetně čtyř prohry a půl pytle. Ve 26 zápasech v kariéře má na kontě 126 zápasů, 16 zápasů pro prohru, čtyři sacky, čtyři vynucené vypadnutí a dva vypadnutí.