Volavky porazí Rochester a vyhrají Liberty League Championship

Tým pozemního hokeje William Smith College porazil v neděli odpoledne University of Rochester v šampionátu Liberty League 2022. Po 80 minutách bezbrankové akce mezi Volavkami a Yellowjackets se o vítězi rozhodlo v penaltovém rozstřelu.

Postgraduální student vstřelil vítězný gól ve čtvrtém kole rozstřelu, zatímco junior pětkrát zachránil v rozstřelu, aby zajistil vítězství pro Volavky.

McCormick byl jmenován nejužitečnějším hráčem poté, co zaznamenal osm zákroků pro Volavky.

koncerty na státním veletrhu v New Yorku 2016

Výhrou Herons přerušili sérii osmi porážek s Yellowjackets. Naposledy William Smith porazil Rochester v roce 2015 v zápase Liberty League Championship, který v Ženevě skončil 3:1. Je to potřetí, co Volavky vyhráli ligový šampionát, který šel do prodloužení.

MOMENTY ZÁPASŮ:

• William Smith a Rochester oba vyšli na začátek hry a bojovali o držení míče po většinu prvního poločasu. Yellowjackets přestříleli Herons 6-2 v prvních 30 minutách bez skóre.
  • Největší šance Herons se naskytla ve druhé čtvrtině, kdy William Smith získal penaltové rohy zády k sobě. Junior  vypálil střelu, kterou brankář Yellowjacket zachránil.
  • Rochester vyvinul tlak ve druhém poločase, vypálil pět střel, ale nedokázal porazit McCormicka a silnou obranu Heron.
  • Nejlepší příležitost ke skórování Rochesteru přišla v 76. minutě, kdy Yellowjackets dostali penaltový roh. Karina Bridger vypálila tři rány pro Yellowjackets, přičemž poslední porazila McCormicka, ale seniorka tam byla, aby zachránila situaci pro Volavky a odpálila míč mimo nebezpečí.
  • Po 80 minutách bez bodů by Volavky a Yellowjackets zamířily k penaltovému rozstřelu, který rozhodl o vítězi.
  • McCormick stál vysoko v síti za Volavky a čtyřikrát popřel Rochester, než Leonard přeměnil na Williama Smithe a vyhrál zápas.

NAHORU DALŠÍ:

Volavky prorazili vstupenku na turnaj NCAA poprvé od roku 2015. William Smith se o svém dalším soupeři dozví během výběrového pořadu NCAA Division III Field Hockey, který se vysílá v neděli ve 22:30.