Yale přetrvává Cornell Ivy v lakrosovém semifinále

První brankář Cornella Chayse Ierlan dosáhl kariérního maxima se 17 zákroky a juniorský útočník Jeff Teat zaznamenal pět gólů, čímž se vyrovnal Stevu Mockovi '13 vůbec nejvíce v historii hráče Big Red na turnaji Ivy League, ale nestačilo to. Mužský lakrosový tým č. 2 Yale ovládl prostřední část druhého semifinále a dnes večer na Wien Stadium v ​​New Yorku vyhrál 15:10.

Teat vstřelil první tři góly Big Red v soutěži, přičemž první gól dne přišel těsně před čtyřmi minutami hry a snížil brzké vedení Yale na 2:1. Tento první gól byl dalším milníkem v již tak působivé kariéře, protože byl 100. v jeho kariéře, díky čemuž se stal teprve sedmým hráčem v historii Ivy League a třetím v Cornell, který zaznamenal 100 gólů a 100 asistencí v kariéře. Je to teprve 11. hráč v historii Big Red, který dosáhl 100 gólů v kariéře, a teprve čtvrtý, kterému se to podařilo jako junior. Gól mu také umožnil připojit se k Miku Frenchovi jako jediní dva hráči v historii Cornell, kteří během své kariéry třikrát zaznamenali 30 gólů a 30 asistencí v sezóně.

Big Red zůstali v dostřelu na začátku zápasu, když Teat dokončil brzký hattrick a v čase 10:22 druhé čtvrtiny zahrál zápas na 5:3, ale po sobě jdoucí góly Matta Brandaua otevřely 7:1 Bulldog. běh, který zakončil gólem Teat.