#17 Messiah vede #5 William Smith fotbal 2-1 v bitvě soupeřů

ŽENEVA, NY – Fotbalový tým William Smith College na pátém místě byl dnes odpoledne v nekonferenční soutěži na Cozzens Field překonán 17. Mesiášem. Po prohře vedou Volavky na sezónu 2-1-0.

vstřelil gól Williama Smithe, první v její vysokoškolské kariéře. a  rozdělte minuty v cíle a kombinujte čtyři záchrany. Falcons zaznamenali vítězství dvěma různými hráči. Ava Wert odehrála celých 90 minut v brance.

PRVNÍ POLOVINA:

• Týmy hrály v prvním poločase vyrovnaně, úvodních 45 minut dohrály po pěti střelách.
  • měl první šanci utkání, vyrazil střelu mimo břevno.
  • Volavky otevřeli skóre v 16. minutě, když Kirts prostřelil Werta z horní části šestnáctky.
  • Rachael Tirjanová málem vyrovnala ve 24. minutě, ale její střelu zastavila Nelsonová.
  • Falcons vyrovnali, když do konce poločasu zbývalo osm sekund na druhý gól Hannah Adairové v sezóně. Využila chyby Nelsonové v útočném pásmu a trefila úder do odkryté sítě.

DRUHÁ POLOVINA:

• Vítězný gól vstřelil v 77. minutě Tirjan. Inkasovala průchozí míč od Brianny Seipové a proklouzla střelou do levého dolního rohu klece. Byl to její druhý gól v sezóně.
  • měla v 88. minutě šanci na vyrovnání z přímého kopu, ale její střela z 20 metrů těsně minula břevno.

KLÍČOVÉ STATISTIKY:

kolik je příliš mnoho kratomu
  • Ve vyrovnaném zápase měl Messiah mírný náskok 10-8 ve střelách.
  • Oba týmy měly pět rohových kopů.

KOUTEK TRENÉRA:
„Od minulého víkendu jsme chtěli růst,“ řekl hlavní trenér. „O tisku a tvrdé práci, kterou náš tým odvedl během prvních 45 minut až do posledních osmi sekund, mohu říci jen skvělé věci. To je fotbal Williama Smithe. Messiah je vždy skvělý soupeř a vždy budou hrát až do samého konce a ukázali to gólem dýkou na konci prvního poločasu, ale to je to, co dělají tak dobře.'

'Každým zápasem se zlepšujeme,' řekl Wilber. 'Myslím, že pro nás bylo dobré mít kvalitu soupeřů, jakou jsme měli v posledních dvou zápasech.'

NAHORU DALŠÍ:
William Smith bude zpět v akci ve středu 14. září, kdy se vydá na cestu proti Geneseu. Začátek utkání je naplánován na 18:00.