Účty vyfouknuté doma od Colts, 41-15 (úplné zpravodajství)

V neděli odpoledne se na Highmark Stadium spustil studený a vytrvalý déšť a Indianapolis Colts přinesli horko v podobě run backu Jonathana Taylora, který hnal celou obranu Bills při výhře Colts nad Buffalem 41:15.

První poločas nebyl k Bills od prvního týdne na rozloučenou, ale v neděli to nebyl jen útok Buffala, kdo se trápil.

Zatímco obrana Bills byla obvykle v první čtvrtině silná, Colts zaznamenali touchdown při svém úvodním držení míče a poté využili zachycení Joshe Allena dalším touchdownem, čímž účinně přerušili sérii 13 zápasů Bills, kdy bránili soupeři skórovat touchdowny v zápase. první čtvrtina.

V tomto se Billsovi nic nepovedlo ani na jedné straně míče. Allen a útok se nemohli dostat na stejnou vlnu, přičemž quarterback za 258 milionů dolarů prožil svůj nejhorší výstup v sezóně. Allen dokončil hru 21 z 35 na 209 yardů, dva TD a dvě zachycení. Ve druhém poločase absolvoval jen sedm přihrávek.

Spolu s drsným ofenzivním výkonem nedokázala obrana Buffala zastavit Taylora, který běžel působivých 185 yardů a měl na svědomí 5 touchdownů, čtyři rushing a jeden TD catch. Před zápasem Colts se obrana Bills vzdala v průměru jen 83 yardů na zápas na zemi.

Bills se v sezóně posunou na 6-4, Colts na 6-5.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

POLOVINA:

NÁHLED HRY:

V posledních dvou týdnech Bills a Colts hráli s Jets a Jaguars. Colts vyhráli oba zápasy, zatímco Bills se rozdělili. Tito dva spolu hrají v týdnu 11, když se utkají poprvé od chvíle, kdy je Buffalo v minulé sezóně porazilo v kole play off o divokou kartu.