Bills vyfoukl 17bodový náskok, prohrál 33-30 s Vikingy v OT (plné zpravodajství)

Buffalo Bills se ve druhém poločase trápili na obou stranách míče, když vyfoukli 17bodový náskok a v neděli odpoledne na Highmark Stadium podlehli Minnesotě Vikings 33:30 v prodloužení. Se ztrátou Buffalo klesá na 6-3 v sezóně a klesá na třetí místo v AFC East.

jak udělat vlasy na obličeji silnější

Quarterback Josh Allen nashromáždil více než 400 yardů totálního útoku, ale po 45 sekundách zbývajících do konce utkání se potácel v koncové zóně a hodil zakončení zápasu v červené zóně s něco málo přes minutu do prodloužení.

Obrana Buffala neměla žádnou odpověď na Wikings wide receiver Justina Jeffersona nebo running backa Dalvina Cooka, protože po velké hře předvedli velkou hru.