Mohl by Sabres požádat o pomoc brankáře Amerks Ukko-Pekku Luukkonena?

Vzhledem k nedávným problémům Sabres s brankáři by mohl být přestavbový tým nucen brzy pohlédnout potenciálnímu Ukko-Pekka Luukkonenovi.

Možná by Luukkonen zůstal jen jeden nebo dva zápasy. Nebo by mohl pravidelně zasahovat, zatímco brankář č. 1 Craig Anderson (40) se zotavuje ze zranění horní části těla.

Sabres, o čemž svědčí ošklivá série 2-9-1, kterou přenesli do pátečního zápasu proti Montreal Canadiens v KeyBank Center, potřebují pomoc všude. Ale právě teď je jejich nejnaléhavější potřeba bránění.

Odvolat Luukkonena (22) z Rochester Americans by bylo jejich nejjednodušší možností. V 10 zápasech od zranění Andersona 2. listopadu dali Sabres v NHL 44 gólů. Něco se musí brzy změnit.

Luukkonen zastavil Amerks k výhře 4-2 ve středu v Utica, čímž dosáhl 29 zákroků, protože Comets poprvé v této sezóně prohráli.

Mezitím Aaron Dell, který, jak se zdálo, našel trochu mezery, byl vytržen poté, co dal čtyři góly z první třetiny při středeční prohře 5:1. Proti Boston Bruins vypadal nejistě a v této sezóně klesl na 0-4-0.

koupit winstrol pilulky 50 mg

Dosud 32letý Dell zaznamenal strašlivé procento úspěšnosti 0,862, což je druhé nejhorší číslo mezi brankáři, kteří odehráli pět a více zápasů.

Dellův náhradník na posledních 40 minut, Dustin Tokarski, zastavil 24 z 25 střel, kterým čelil. Poté, co byl vytažen ze dvou přímých startů – první výjezd byl pověšen na sucho – Tokarski si užíval silného odrazu.

Tokarski, 32, má většinou obdivuhodné přednosti Andersona, který je týden co týden. Celkově v této sezóně Tokarski sestavil procento úspory 0,906.

Ale Sabres mají nabitý program. V sobotu hrají také na silnici proti Detroit Red Wings a v pondělí doma proti Seattle Kraken.

Tokarski nikdy neodehrál více než 17 zápasů v sezóně velké ligy. I ve své 13. profesionální kampani je tak trochu neznámý.

Luukkonen, který sestavil rekord 5-6-1 s průměrem 3,46 gólu proti průměru a 0,883 procentem úspěšnosti v 11 zápasech, samozřejmě nepředložil nejsilnější případ, který by se měl připomínat.