Hobart vyřadí Rochester, aby si udržel Centennial Cup

Běžící Tim Denham Jr. zaznamenal tři touchdowny ve druhé čtvrtině a obrana ukončila svůj druhý výpadek v sezóně, protože fotbalový tým Hobart College si dnes odpoledne udržel The Centennial Cup výhrou 31-0 na University of Rochester. Centennial Cup byl slavnostně otevřen v roce 2007 jako uznání 100. zápasu v rivalitě Rochester-Hobart. Týmy se utkaly již 113krát. Hobart vyhrál 58krát, Rochester má 48 vítězství a bylo tam sedm nerozhodných výsledků. O trofej hráli už 14.

Box skóre

Denham skončil se 159 yardy na 14 přenosech. Skóroval na nájezdech 13 yardů, 6 yardů a 12 yardů – všechny zhruba 12 minut od sebe. Svou sezónu zvýšil na 1 078 yardů, čímž se stal prvním státníkem, který překonal 1 000 yardů za sezónu od roku 2013.

Hobart (8-2, 4-2) uzavřel druhou čtvrtinu 86yardovým returnem za TD. Ve čtvrté čtvrtině kopl Tobias Wefering 43yardový field goal, aby dokončil skóre.

Rayshawn Boswell spěchal 119 yardů v 15 náletech. Hobart se vrhl na síť 304 yardů a přihrál na dalších 12.

Linebackeři Emmett Forde a Bryan Aguilar se podělili o týmové vysoké ocenění, každý s osmi zápasy. Forde také zazvonil na svůj šestý pytlík v sezóně, který vede ligu.

Daniel Papantonis z Rochesteru se vrhl na síť 151 yardů při 22 přenosech. Ryan Rose se připojil na 11 z 29 hodů. Dvakrát byl vyhozen a jednou zachycen – TD od Cala Sullivana na konci druhé čtvrtiny.

Hobart se umístil na čtvrtém místě na každém z prvních tří majetku Rochesteru. Po druhé zastávce Statemen pochodoval 51 yardů v šesti hrách, přičemž Denham skóroval ze 13. Papantonis měl 52 yardový únik na Rochesterově další jízdě. V šestce ho vyřadil James Mahoney. ‚Jackets se dostali do jedničky, ale Jared Leake pokazil čtvrtý down pass v koncové zóně určené pro Ryana Pasqualiho a hosté střídali na vlastní jedničce.

Denham a Boswell přerušili dlouhé běhy (Denham 29 yardů, Boswell 25) a státníkům pomohl trest za osobní faul proti Rochesteru po 13yardovém běhu Boswella. Denham skóroval ze šesti a zvýšil na 14-0. Běžící hra přinesla 57 yardů na další Hobartův držení, přičemž Denham skóroval z 12.

Rose zahnal Yellowjackets z jejich vlastních 34 až na Hobart 10. Jeho třetí přihrávku na pravou stranu z 10 zachytil Sullivan, který zrychlil od pronásledovatelů a skóroval, když se rozezněl poločasový roh.

Pole playoff NCAA bude oznámeno v neděli večer. Nabídky ECAC Bowl budou oznámeny v pondělí v poledne.