Josh Allen hází na čtyři přistání, když Bills vyfoukne Saints v Night Clash na Den díkůvzdání (úplné zpravodajství)

Útok Buffalo Bills v prvním poločase zasáhl několik zátarasů, ale Josh Allen se ve 3. čtvrtině rozhořel a dovedl svůj tým k dominantní výhře na Den díkůvzdání. Bills porazili Saints 31-6 a zlepšili se na 7-4 v sezóně.

Navzdory páru obratů dokázal Allen generovat velké hry s paží a nohou. První zachycení bylo špatné rozhodnutí. Myslel si, že má Stefona Diggse a nedostal míč dostatečně rychle. Vypadalo to, že věděl, že to byla chyba, ale už se odhodlal k hodu. Bradley Roby předstoupil před Diggse a sebral to. Druhým byl špatný výpadek v útočné linii a Allenova ruka byla zasažena obráncem. Allen skončil se třemi touchdown passy a quarterback ratingem přes 100 teprve podruhé za poslední čtyři zápasy.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

POLOVINA:

NÁHLED HRY:

Buffalo bude mít krátký týden přípravy, než tým ve středu zamíří do New Orleans na zápas v noci na Den díkůvzdání proti Saints.

I když tato hra nemusí mít nutně důsledky pro play-off, je důležitá pro oba týmy, pokud si chtějí udržet své šance na play-off naživu. Bills jsou druzí v AFC East (6-4) a Saints jsou druzí v NFC South (5-5). Oba týmy vyhrály jen dva z posledních pěti zápasů a Saints momentálně jedou sérii tří proher. Buffalo a New Orleans jsou také sedmé v konferenčním pořadí, což znamená, že pokud by play off začalo dnes, byly by poslední dva týmy.