Lyons připadá na Caledonia-Mumford v divoké hře Class C State play-in

Sezóna Lyons Lions skončila ve středu večer, když prohráli 78:73 v prodloužení s Caledonia-Mumford Raiders na Newark High School ve hře Class C State Play-In.

Caledonia-Mumford začala skvěle a na konci první čtvrtiny vedla 20:14. Lions však rychle odpověděli a nakonec se dostali do vedení jen pár minut ve druhé čtvrtině. O poločasové přestávce byla hra vyrovnaná na 32 kusů. Raiders ve třetí čtvrtině přehráli Lions 20-15. Lyons však ve čtvrté čtvrtině udržel Caledonia-Mumford na pouhých 13 bodech a Justin Smith poslal zápas do prodloužení poté, co se vrátil z bzučáku. Lions otočili míč na rozhodujících místech v prodloužení a Raiders toto vítězství udrželi před převážně lyonským přátelským publikem.

Vin Molisani zaznamenal herní maximum 29 bodů pro Raiders. Kyle Wade skončil s 19. Joe Laursen se umístil s 13.

Justin Smith zaznamenal 20 ze svých 24 bodů ve druhém poločase za Lyons. Byl to jeho první zápas od začátku ledna. Horace Betts přidal 15 a nováček J.C. Walker skončil s 12.

Caledonia-Mumford se v sobotu utká s šampionem sekce VI Middle Early College ve státě Buffalo v regionu Far West Regionals. Bude to první regionální vystoupení Raiders od roku 1979. (AKTUALIZACE: NYSPHSAA odložila jejich zimní šampionáty na neurčito)