Pete Alonso z Mets získal druhou korunu v řadě Home Run Derby

Slugger z New York Mets Pete Alonso porazil v posledním kole prvního basemana z Baltimoru Orioles Treye Manciniho, aby se v pondělí večer zopakoval jako šampión Home Run Derby před elektricky vyprodaným publikem na Coors Field.

Mancini, který strávil sezónu 2020 chemoterapií poté, co mu byla diagnostikována rakovina tlustého střeva, vstoupil s druhou nejdelší šancí na vítězství. Porazil však Matta Olsona a Trevora Storyho, aby postoupil do závěrečného kola, a poté nashromáždil 22 homerunů.

Alonso následoval se čtyřmi homeruny ve svých prvních šesti swingech a byl ve 12, když si vzal oddechový čas s 36 sekundami zbývajícími v prvních dvou minutách. Vytvořil pět dalších, dostal se na 17, čímž dosáhl svého 60 sekund bonusového času, a pak během následujících 29 sekund trefil dalších šest, aby získal trofej a ozdobený točící se náhrdelník.

Alonso také trefil 23 homerunů, aby porazil hvězdu Toronto Blue Jays Vladimira Guerrera Jr. ve finálovém kole turnaje v roce 2019, kdy se naposledy hrál All-Star Game.

aktualizace daňové úlevy v nezaměstnanosti irs

Shohei Ohtani, headliner akce, byl vyřazen hvězdou Washington Nationals Juanem Sotem po vzrušujícím prvním kole, které zahrnovalo dva tiebreaky a dohromady 61 homerunů, z nichž 10 uběhlo více než 500 stop.

Ohtani začal pomalu, během prvních 16 švihů předvedl pouze jeden homerun. Shromáždil se však pozdě, částečně díky improvizovanému telefonátu od Mikea Trouta, a během posledních 10 sekund svého kola trefil dva homeruny, čímž vyrovnal původní Sotův celkový počet 22. Každý následoval se šesti homeruny během jedné minuty. tiebreaker. Ale Soto šel v následném švihu 3 na 3 a Ohtani předvedl tvrdý grounder na pravou stranu, čímž ukončil jeho noc.

Letošní derby – tříkolový turnaj pro osm hráčů ve stylu závorek s měřenými koly – se odehrálo v nejproslulejším sportovně nejpřívětivějším stadionu, s baseballovými míčky, které nebyly uloženy v humidorech, které se pokoušejí normalizovat výšku na míle. životní prostředí.

První kolo to ukázalo.

dostávají muži zásnubní prsteny

Produkovalo 208 homerunů, z nichž tři přesáhly 513 stop – předchozí rekord Derby, který stanovil Aaron Judge v roce 2017, během šesti let od doby, kdy Statcast událost sledoval. Ohtani trefil 15 homerunů, které urazily více než 475 stop, a Soto trefil jeden 520 stop do třetího balíčku vpravo uprostřed. Salvador Pérez nashromáždil 28 homerunů, nejvíce lapače, a sotva měl šanci na postup. Prohrál s Alonsem, který trefil 35 homerunů, což je třetí nejvíce v každém kole Derby.

Tři ze čtyř zápasů v prvním kole šly na drátě. První baseman Oakland Athletics Olson zaostával za Mancinim o jeden a jeho poslední švih vyvolal hluboký nájezd do pravého pole, který způsobil faul. Záložník Texas Rangers Joey Gallo, který se pozdě rozpálil, byl jedním z těch, kdo se lekli vyvázat shortstop Story Colorado Rockies, ale jeho poslední švih se zbývajícím časem způsobil letmý míč, který spadl za plot ve středu hřiště.

Story, který by měl být vyměněn do konce měsíce, s pouhými 12 homery ve druhém kole, což je celkem, který Mancini překonal relativně snadno. Alonso se zdráhal vyrovnat Sotovi celkem 15 bodů ve druhém kole, pak si zavolal timeout, když zbývalo něco málo přes minutu, odmítl vodu, otočil se, aby rozdmýchal dav, dál nakláněl hlavu na hudbu a okamžitě zasáhl dva majestátní domy. běží o postup do finálového kola.