Pozdní gól zvedá Herons přes Bears, 3-2

Útočník druhého ročníku skóroval, když zbývalo 1:53 v regulaci, aby poslal hokejový tým Heron za Postupim 3:2 v nekonferenčním zápase v stadionu William G. Allyn Ice Arena v úterý večer. Díky vítězství mají Volavky v této sezóně celkově 5-4-1. Medvědi letos klesají na 4-4-0.

dal dva góly a připsal si pár asistencí, aby vedl Williama Smithe. měla asistenci a 35 zákroků, když vyhrála. Ellie Zurfluh předvedla 19 zákroků za 60 minut v brance Postupimi.

KLÍČOVÉ STATISTIKY:

• Postupim zakončil zápas s náskokem 37:22 ve střelách na branku.
  • William Smith byl při přesilovce 1 na 3 a Postupim 0 na 4 s bruslařem navíc.

PRVNÍ ÚSEK:

jaký je nejlepší kmen kratomu
  • William Smith vyskočil do dvoubrankového vedení těsně po polovině úvodního framu.
  • V čase 5:11 této třetiny proklouzla střelou z nízké pozice kolem Zurfluh a dosáhla svého prvního gólu v sezóně. Cataldo zaznamenal asistenci u branky.
  • O pět minut později udeřil Foster znovu. Vrhla se na odraz a přehodila střelu za brankovou čáru. Cataldo si připsal asistenci poté, co si vynutil obrat na útočné modré čáře.

DRUHÁ PERIODA:

• Ani jeden tým ve druhé třetině nenašel zadní branku. Postupim měl v tomto období mírný náskok 9-8 ve střelách.
  • Cataldo málem dostal William Smith do tříbrankového vedení, ale její střelu zastavil Zurfluh.
  • Postupim se přehoupla přesilovou hrou v polovině období ve svůj prospěch, ale byli zmařeni Hauserem.

TŘETÍ PERIÓDA:

• Postupim měla šanci vrátit se do hry na začátku třetí třetiny díky téměř minutové přesilovce 5 na 3. Volavky omezily Medvědy na jeden výstřel na výhodu dvou hráčů.
  • Postupim využil dynamiky z přesilové hry, aby z ní uspěl na 2:1. Střela Alexe Quinna z tečky proletěla kolem Hausera. U Quinnova třetího gólu v sezóně asistovaly Rebecca Cain a Emily DellaNeve.
  • Medvědi srovnali zápas v čase 12:38. Sara Barrett způsobila obrat u obranné modré čáry, uháněla po délce ledu a zápěstím vystřelila přes brankovou čáru. Neasistovaný gól byl její první v sezoně.
  • Legler vyhrál hru v 18:07 framu. Odražený míč si uklidila ke svému druhému gólu v utkání. a Hauser si připsali asistence na gól přesilovky. Hauser přenechal puk Gongovi pod brankovou čárou. Gong přebruslil celou délku ledu a vystřelil na branku. Legler přejel uvolněný puk přes brankovou čáru.

NAHORU DALŠÍ:

William Smith bude zpět v akci v pátek 2. prosince, kdy se vrátí do hry New England Hockey Conference. Volavky se utkají s Castletonem ve Vermontu. Vhazování je naplánováno na 18:00.