Syrakusy propadly Virginii v bzučáku, 72:69, ve čtvrtfinále ACC (úplné zpravodajství)

Syracuse Orange utrpěl ve čtvrtek ve čtvrtfinále turnaje ACC srdceryvnou prohru 72:69 s Virginií na poslední 3 body.

Syracuse se v posledních dvou minutách shromáždily ze šestibodového manka a vyrovnaly zápas na dva trestné hody Buddyho Boeheima, zbývalo 28 sekund.

Při jeho posledním držení vjel do pruhu strážce Virginie Kihei Clark a poté vyrazil míč Beekmanovi na křídlo. Beekman celou hru nevystřelil a minul všech pět svých pokusů.

Ale jeho tříbodovka proletěla sítí právě ve chvíli, kdy zazněl závěrečný roh.

Beekman se hnal na opačný konec kurtu, když ho jeho spoluhráči oslavovali dolů.

Mezitím sklíčení hráči Syracuse slavnostně odešli z kurtu a přemýšleli, jak tento úžasný 3bodový tref ovlivní jejich turnajové naděje NCAA.

Syracuse vstoupily do turnaje ACC s vědomím, že musí vyhrát alespoň jeden; a možná více her, abyste získali vysokou nabídku NCAA. Orange ve středu uškrtil North Carolina State 89-68 a poté ve čtvrtek vytáhl Virginii, šampiónku pravidelné sezóny ACC.

jak dlouho trvají účinky kratomu

Syracuse nyní musí úzkostlivě čekat, až bude v neděli odhalena skupina NCAA, aby se zjistilo, zda tyto dva výkony stačily k získání nabídky NCAA.

Boeheim vyrovnal své kariérní maximum s 31 body, včetně osmi z posledních 10 bodů Syracuse.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

HLAVNÍ HRY:

TISKOVÁ KONFERENCE JIM BOEHEIM'S POTGAME:

může kontrola zvířat vzít mého psa za kousání jiného psa

POLOVINA:

NÁHLED HRY:

Syracuse zahájily svůj turnaj Atlantic Coast Conference Tournament vítězstvím 89:68 nad NC State, když využily 27 bodů od Buddyho Boeheima a 14 od Joe Girarda III, aby překonaly Wolfpack o 16 ve druhém poločase. Orange napojili na 48 % svých tříbodových pokusů a 57 % vystřelili z pole, aby dosáhli svého druhého největšího vítězství v posezónním turnaji ACC.

SU postoupilo do čtvrtfinále, kde se ve 12:00 utká s nejlépe nasazenou Virginií, která je celostátně 16. ve čtvrtek. Cavaliers prohráli tři z posledních pěti zápasů, ale vzájemná vítězství nad Miami a Louisville spolu s prohrou státu Florida proti Notre Dame jim zajistily nejlepší nasazené místo.