Syracuse mens lakros bouří zpět, aby porazil armádu

Když běžel k postranní čáře Syrakus, byl Jamie Trimboli obtěžován spoluhráči. Po vzpomínkách na hráče a trenéry si Trimboli sundal helmu a nastříkal si vodu do vlasů.

Starší záložník SU právě vstřelil svůj čtvrtý gól v utkání a třetí gól během pěti minut, aby vrátil Orange z poločasového manka 5:2.

Trimboliho tři góly v řadě na začátku druhého poločasu vrátily SU do hry a jeho pátý gól zajistil Syracuse první vedení. Poté, co během prvních dvou čtvrtin předvedl nejnižší ofenzivní výkon ze všech poločasů této sezóny, Syrakusy se chytily zpátky na ramena Trimboliho. Úpravy ve druhém poločase umožnily Oranžové č. 5 (3-0) otevřít prostor ve středu pole a překonat dusivou obranu armády, aby porazila č. 9 Černých rytířů (3-2), 9-7 v Carrier Dome. Nedělní odpoledne.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

HLAVNÍ HRY:

REAKCE Z PŘÍSPĚVKU HRY:

SOCIÁLNÍ:

NÁHLED:

Army a Syracuse se v neděli střetnou ve třetím zápase Orange v sezóně již šestým rokem v řadě. Tentokrát jde o bitvu soupeřů z první desítky, protože začátek 3:0 posunul Black Knights až na 7. místo, než přijdou do Dome, aby se postavili č. 5 Syracuse. Začátkem tohoto týdne byla armáda naštvaná Maristem, 17-9, a po sobě jdoucí prohry by mohly vést k propadu Black Knights v žebříčku.

Zde je to, co byste měli vědět o armádě před nedělním zápasem.

Naposledy hráli: Poslední zápas mezi Army a Syracuse se odehrál téměř přesně před rokem. 24. února 2019 se Orange proplížil kolem Black Knights, 10-8, za vyrovnaným útočným útokem. Od té doby vystudovaní útočníci Bradley Voigt a Nate Solomon dali dohromady tři góly, zatímco Drake Porter předvedl 16 zákroků — nerozhodně o jeho kariérní maximum. Nick Mellen držel nejlepšího střelce armády Brendana Nichterna pouze u jednoho gólu, zatímco Jakob Phaup vyhrál 15 z 18 vhazování.

Série všech dob: Armáda vede, 40-26