Syracuse Mets porazili Rochester Red Wings 2:1 druhý večer v řadě

V dalším utkání s nízkým skóre mezi rivaly z Thruway Cupu se Syracuse Mets prosadili v sobotu večer na Frontier Field výhrou 2:1 nad Rochester Red Wings. Po sobotním podepsání smlouvy o nižší lize s Mets začal Zack Godley hru a debutoval v Syrakusách. Ostřílený pravák hodil tři a jednu třetinu směny, povolil jeden běh na jeden zásah, zatímco šel pět a vyškrtl čtyři.

Syracuse (29-52) přinesly první jízdu zápasu v horní části třetí směny. Když na základně nikdo nebyl, Wilfredo Tovar zahrál singl na dva. Patrick Mazeika následoval dvojkou do rohu pravého pole, který skóroval Tovar z první základny a zajistil Mets vedení 1:0.

Rochester (32-46) odpověděl ve spodní části třetiny. Jecksson Flores a Sterling Sharpe vyvedli z rámu procházkami. Poté, co Ali Castillo vyrazil, Godley doprovodil Keiberta Ruize, aby naložil základny jednou ven. Jake Noll následoval obětavou mušku, skóroval Flores a vyrovnal zápas na 1-1.

V horní části čtvrtého se Godley trefil do singlu ve snaze zahájit další dvououtovou rally. Mark Payton byl poté vychován a Travis Blankenhorn sáhl na chybu prvního základna Dereka Dietricha, aby naložil základny. Tovar však vyskočil na třetí out.

V horní části šestého místa vedl Chance Sisco ze směny s jedním a Orlando Calixte ho následoval s chůzí, aby umístil běžce na první a druhé místo. Akeem Bostick pak vyletěl do pravého pole, což umožnilo Sisco označit a přesunout se na třetí místo. S běžci v rozích a jedním mimo, Mark Payton zasáhl obětavou mušku, aby skóroval Sisco a předal Syracuse vedení 2-1.

Akeem Bostick vyšel z bullpenu a zamířil k Syrakusám, předvedl tři a dvě třetiny bez zásahu, směny bez zásahu, což umožnilo pouze jednu chůzi a odpálil dva odpaly.

Posilovač Syrakus Tom Hackimer nasadil osmou pozici za Mets a předvedl bezbodovou směnu, jeho třetí bezbodový frame v řadě na začátku své kariéry v Mets.

Zatímco Syracuse stále vedly 2-1 a dostal se na konec devátého místa, Bradley Roney vyšel z bullpenu a zařídil směnu 1-2-3 pro svou čtvrtou záchranu v sezóně.

Mets a Red Wings se v neděli odpoledne vracejí na Frontier Field na finále série. Za Syrakusy startuje pravák Jesús Reyes a levák z Rochesteru Ben Braymer. První hřiště je naplánováno na 13:05.