Hobart se shromáždil pozdě na vítězství 17-13 nad St. Lawrence

Quarterback David Krewson hodil 6yardovou touchdownovou přihrávku na wide receivera Alexe LaBellu, přičemž zbývalo 44,9 sekundy, aby zvedl fotbalový tým Hobart College k vítězství 17-13 Liberty League nad St. Lawrence University na Boswell Field dnes odpoledne. Statemeni se celkově zlepšili na 6-1, v konferenci 2-1, zatímco Saints klesli na 3-4, 0-3.

Box skóre

Hobart porazil St. Lawrence 360-321 v celkovém útoku, ale byl vyzván k 10 penaltám, které stály 95 yardů. Státníci také skončili minus-1 v marži obratu.

rozpis play off toronto blue jays

Running back Rayshawn Boswell zahrál svůj druhý den v řadě na 100 yardů, 120 yardů, včetně 64yardového touchdownu v první čtvrtině. Zachytil také dvě přihrávky na 32 yardů, včetně 36yardové obrazovky na vítězný drive. Krewson byl 11 z 28 přihrávek na 155 yardů a touchdown. LaBella zachytil týmové tři přihrávky na 16 yardů. Linebacker Bryan Aguilar předvedl pro Statemen 11 zápasů, které byly velmi vysoké. Defenzivní obránce Blake Hansen vrátil zákrok ve druhé čtvrtině na 24 yardů.

Saints dostali 209 yardů od záložního quarterbacka Daniela Lawthera, který byl poslán do hry poté, co se startér Tyler Grochot zranil při pokusu o první down ve hře 4. a 5. při prvním držení míče SLU. Lawther také spěchal na 40 yardů. Široký receiver TJ Cornacchia zachytil pět přihrávek na 55 yardů. Wide receiver Andrew Murphy zachytil čtyři přihrávky na hru vysokou 71 yardů. Linebacker Jacob Dreisbach předvedl týmově nejvyšších devět zákroků. Bezpečnostní opatření Ryan Watson a Owen O'Brien provedli odposlech.

Hobart začal hrbolatě, protože Krewson byl zachycen Watsonem ve třetí hře ze scrimmage. Statemeni pak minuli pokus ze 47 yardů při druhém držení míče. Tváří v tvář 3-a-out při jeho třetím držení, Hobart se rozhodl pro to na 4.-1 ze svých vlastních 36. Hazard se vyplatil velkým způsobem, protože Boswell prolétl čárou nedotčen a předčil sekundáře. koncová zóna pro jeho vedoucí 14. touchdown v lize.

Statemen si v polovině druhé čtvrtiny upevnil své vedení 40yardovým field goalem od Roba DiGregorio.

Poté, co při úvodní jízdě ztratili Grochota, šli Saints tři a ven na čtyři držení v řadě. Na konci druhé čtvrtiny se St. Lawrence konečně dočkal svého prvního prvního downu ve hře při závěrečném nájezdu poločasu, ale Hansen sebral Lawthera, aby nájezd ukončil.

V poločase vedl Hobart 10-0, překonal SLU 168-12 a měl osm prvních downů na dva pro Saints. Boswell měl po 30 minutách 105 yardů na pouhých devět přenosů.

Statemen se ve druhém poločase trápil a viděl, že vedení v poločase 10:0 se vypařilo.

Lawther dokončil své první tři přihrávky třetí čtvrtiny, včetně 46yardové bomby na Murphyho, aby připravil SLU na Hobart 5. Hobartova obrana držela Saints mimo koncovou zónu a přinutila hosty spokojit se s 27yardovým Ianem. Doin field goal.