Crunch pád na medvědy v přestřelce, 5-4

Syracuse Crunch skórovali dvakrát ve třetí třetině, aby si vynutili prodloužení, ale nakonec podlehli Hershey Bears 5:4 v rozstřelu dnes večer v Upstate Medical University Arena.

Remi Elie, Andrej Sustr a Charles Hudon zaznamenali vícebodové úsilí, když se tým v sezóně posunul na 5-5-1-1 a v sérii čtyř zápasů proti Bears 1-0-0-1.

Brankář Amir Miftakhov zastavil 31 z 35 střel v síti pro Crunch. Pheonix Copley odvrátil 34 z 38 a 2 ze 3 pokusy o přestřelku mezi trubkami pro Medvědy. Syrakusy byly 1 na 5 při přesilovce a 2 na 3 při penaltovém zabíjení.

Bears otevřeli skóre pouhých 43 sekund hry. Joe Snively si vynutil obrat ve slotu a poslal Becka Malenstyna ke skórování, když si nabruslil z pravé strany. Crunch rychle vyrovnal skóre o 32 sekund později, když Gabriel Dumont nakrmil Seana Daye střelou zleva.

Hershey se vrátila do vedení v 11:25 při přesilovce. Střela Bobbyho Nardella ze spodní části levého kruhu byla zastavena, ale Snively si našel odražený míč a zametl ho. Syracuse poté odpověděly po 15 minutě a podruhé srovnaly stav utkání. Copley zastavil Hudonův krátký brejk, ale puk zůstal v brankovišti, aby ho Elie mohl šťouchnout přes brankovou čáru.

Medvědi vstřelili dva góly pouhých osm sekund od sebe a ve druhé třetině si vypracovali náskok 4:2. V 8:23 Snively potopil svou sekundu v noci přesměrováním bodového odpalu Garretta Pilona, ​​když protínal zónu. O několik sekund později Drake Rymsha nacentroval puk z pravé strany, aby Ryan Dmowski naskočil do slotu, když vyřezal slot.

Syracuse ve třetí třetině dvakrát skórovaly, aby se dostaly z dvoubrankového manka a vynutily si prodloužení. Pouhých 23 sekund do třetí třetiny byl Elie před klecí, aby mohl ve své vteřině v noci lopatou, když Dumont tečoval Sustrovu střelu z pravého kruhu. V čase 12:29 si Sustr vstřelil vlastní branku a vyrovnal zápas, zatímco měl výhodu muže. Odskok se vrátil do slotu a modrá vložka poslala domů plácnutím.

Po bezbrankovém prodloužení dospěl zápas do rozstřelu. Gage Goncalves a Mike Sgarbossa skórovali v prvním kole. Hudon byl zablokován při svém pokusu ve druhém kole, ale Snively skóroval za Medvědy. Hershey zajistil vítězství, když Copley zastavil ve třetím kole Otto Somppiho.