WAYNE ACES FINÁLE: Volejbal dívek přináší domů oddílový titul třídy B

Dívčí volejbalový tým Wayne Eagles si v sobotu zajistil korunu třídy B v sekci V proti otravnému šestému nasazenému Honeoye Falls-Lima. HFL vstoupila do posledního kola z rozrušené speciální strany držáku. Během prvního setu zápasu to vypadalo, že tento příběh bude pokračovat, protože Wayne špatně naložil s vedením raného setu a prohrál úvodní set 26-24.

nys pobídka k odchodu do důchodu 2017 pověsti

Ve druhém setu byl Wayne schopen převrátit scénář na HFL poté, co skočili do vedení na začátku setu. Tentokrát se Eagles vrátily z brzkého manka a získali nastavené vítězství 25:22. Ve třetím setu si Wayne dokázal udržet tempo, a přestože skóre bylo během setu několikrát nerozhodné, Eagles nikdy nezaostali a získali vítězství 25-21.

V posledním setu zápasu Eagles vyskočili do vedení 7-1 setu, ale HFL neodešla tiše a vrátila se a vyrovnala set na 18-18. Wayne a HFL se poté stali neoddělitelní pro několik rally a set byl nerozhodný na 23:23. Wayne dokázal odvrátit podání HFL, získat jednobodové vedení a mít zápas na podání. To by bylo vše, co potřebovali, protože Eagles urvali vítězství 25-23 a zápasové vítězství 3-1.

Vítězství Eagles 3:1 ve finále třídy B nyní přesune šampiony sekce do regionální hry příští víkend. Zápas proti soupeři, který bude určen ze sekce VI, se hraje na střední škole LeRoy příští sobotu ve 12:30.